Постачальникам

  1. Головна
  2. Постачальникам

Вітаємо вас, наші шановні теперішні і майбутні партнери!
Ми пропонуємо вам співпрацю на взаємовигідних умовах, в результаті якої ви отримаєте ряд нових можливостей, розширите ринок збуту, збільшите товарообіг і скоротите витрати на дистрибуцію.

Умови прості і прозорі!

Ви отримаєте від нас:

Ефективні продажі у всіх магазинах мережі будівельних супермаркетів «Строитель» (5 супермаркетів в найбільших містах регіону, готується до відкриття 6-й в м Сєвєродонецьку) і розширення обсягу ваших продажів на території Луганської області. Загальна площа супермаркетів складає близько 6 тисяч квадратних метрів. Новий супермаркет планується площею 7,8 тисяч квадратних метрів.

Маркетинг і рекламну підтримку на всій території Луганської області: таргетована реклама в соціальних мережах:

Facebook (https://www.facebook.com/stroitelorgua),

Instagram (https://www.instagram.com/stroitel11/),

Youtube (https://www.youtube.com/stroitelorgua),

гарантоване донесення позитивної інформації про вашу продукцію нашим постійним покупцям через сайт групи компаній «Строитель» (http://stroitel.org.ua/), групу в Viber (https://bit.ly/3esoug7) та Телеграм-канал (http://t.me/stroitelorgua) для просування ваших товарів в нашій мережі. Ми також готуємо найближчим часом запуск інтернет-магазину, що в перспективі ставить на меті не тільки продажі в регіоні, але й адресну доставку по всій Україні.

Залучення вашої продукції в тендерах, роботі з бюджетними об’єктами, проектними організаціями (включення до кошторисів на будівництво або ремонт різних об’єктів).

Крім того ми надаємо вам ввічливих професійних менеджерів під кожну групу товарів.

Впевнені, що наша співпраця призведе до позитивних результатів!

Керівник категорійного комітету групи компаній «Строитель»
Ольга Шкурко:
+380957567428
zakupka@stroitel.org.ua.

 

Меню