Бонусна програма

  1. Головна
  2. Бонусна програма

Шановний покупець!

Стати учасником бонусної програми мережі «Строитель» легко – оформити картку ви можете на касі будь-якого з наших магазинів, заповнивши просту анкету.

Наша бонусна програма одразу дає вам:

– від 3% і вище від суми покупки бонусами на картку
– Можливість виграти цінні призи
– 15% бонусами від суми покупки в день народження
– Спеціальні акції та пропозиції

1 БОНУС = 1 ГРИВНЯ

Більше витрачаєте – більше отримуєте!

Кількість бонусів залежить від вартості вашої покупки.

3% – отримуєте одразу*
5% – якщо затіяли ремонт**
10% – для великого будівництва***
15% – для всіх в день народження****

* 3% від суми кожної покупки зараховуються на вашу картку бонусами до моменту, поки загальна сума ваших покупок в мережі «Строитель» не перевищить 10000 гривень
** 5% від суми покупки бонусами на вашу картку зараховуються з моменту, коли загальна сума ваших покупок в мережі «Строитель» перевищить 10000 гривень
*** 10% від суми покупки бонусами на вашу картку зараховуються з моменту, коли загальна сума ваших покупок в мережі «Строитель» перевищить 50000 гривень
**** 15% бонусами від суми покупки на вашу картку надаються за 1 день до, в день та 1 день після дня народження, нараховуються тільки за наявності паспорту, який ви покажете касиру під час розрахунку.

Детальніше про Бонусну програму:

  1. УМОВИ НАШОЇ СПІВПРАЦІ.

За кожну вашу покупку*, в залежності від її вартості, на вашу картку будуть зараховуватися бонуси, які ви в будь-який час можете витратити на товари в будь-якому магазині мережі «Строитель» в будь-якому місті.

  1. СПИСАННЯ БОНУСІВ.

Володар бонусної картки може оплачувати накопиченими бонусами частину покупки або 100% її вартості**.  Бонусами також можна сплатити послугу адресної доставки товарів або ж інші з тих, що надає наша мережа.

  1. ТЕРМІН ДІЇ БОНУСІВ.

Накопичений процент знижки картки ваш навіки, проте бонуси діють до кінця поточного року***.

  1. ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ БОНУСНИХ КАРТ.

Ми проводимо для власників бонусних карт розіграші цінних призів. Також ми надаємо їм першочерговий доступ до інформації про надходження нових товарів, знижки та акції нашої мережі.

*Бонуси нараховуються виключно на суму, сплачену готівкою або платіжними картами в касі магазину нашої мережі. У разі повернення придбаного раніше товару нараховані за його покупку бонуси анулюються. У разі обміну товару бонуси, нараховані по товару, який повертається, анулюються і нараховуються бонуси по товару, який купується. При розрахунку бонусами бонуси на суму розрахунку не нараховуються.

**Для цього необхідно показати касиру вашу бонусну картку або ж назвати номер телефону, на який вона оформлена для отримання смс з підтвердженням. Ви можете зберегти фото бонусної картки собі в телефон, або ж додати до спеціальних додатків (GooglePay, Apple Wallet та інші).

***Інформацію про баланс, суму нарахованих та списаних бонусів, термін дії, покупець зможе побачити на додатковому чеку, який він отримає від касира. В кінці кожного року невикористані бонуси згорають, проте накопичений процент залишається незмінним.

0-800-219-900 – «гаряча лінія» для замовлень товару і пропозицій, дзвінки безкоштовні.

Меню