Мережа будівельних супермаркетів «Строитель» — не просто ще один будівельний магазин, це — команда! Команда, яка створює для своїх покупців, клієнтів, партнерів максимально комфортні умови співпраці.
На сьогоднішній момент в мережу входять 5 будівельних супермаркетів, розташованих в найбільших містах Луганської області: Рубіжне, Кремінна, Лисичанськ, Сватове. Готується до відкриття шостий супермаркет в Сєвєродонецьку.
Кожен день ми вчимося новому, аналізуємо і виправляємо свої помилки, впроваджуємо передові технології організації торгівлі і ведення бізнесу.

У центрі нашої уваги — наш покупець, усі сподівання якого ми повинні виправдати, задовольнити всі його бажання і запити.
Наші продавці здатні дати повні консультації, адже ми розробляємо для цього всі необхідні інформаційні матеріали, направляємо наших працівників на навчання, організовуємо виїзди на заводи-виробники, щоб на власному досвіді побачити, як робиться те, що ми пропонуємо своїм покупцям.

Мережа «Строитель» володіє всією необхідною інфраструктурою, а площа торгово-складських приміщень складає більше 10 000 кв.м.

У мережі будівельних супермаркетів «Строитель» ви зможете знайти все, що потрібно для будівництва, ремонту, побутових потреб:
— цегла, брус, ДВП, ДСП, ОСБ, QSB,
— матеріали для покрівлі (профнастил, металочерепиця, шифер),
— металопрокат,
— системи утеплення (пінопласт, пінополістирол, мінеральна вата),
— гіпсокартон і комплектуючі,
— сухі суміші,
— двері вхідні та міжкімнатні,
— лакофарбова продукція, шпалери,
— електроінструмент,
— сантехніка провідних виробників,
— спецодяг, товари хозгрупи;
і ще більш 90000 найменувань товарів.

Наша команда щодня працює над тим, щоб наші клієнти, звернувшись до нас вперше, захотіли повернутися.

Меню