Оптовикам та юридичним особам

  1. Головна
  2. Оптовикам та юридичним особам

Мережа супермаркетів «Строитель» — це надійний постачальник товарів і послуг!

Переваги співпраці з нами:

Принцип «одного вікна». Завдяки високому асортименту, всі товари для будівництва чи ремонту об’єкту можна купити в одному місці. В нас представлено більше 90 000 найменувань товарів: сипучі суміші, будматеріали, побутова хімія, товари господарської групи, сантехніка, електроінструмент, витратні і пакувальні матеріали, шпалери, плитка, ручний інструмент і багато іншого.

Ми торгуємо лише якісними товарами від перевірених виробників. В нас широкий асортимент ексклюзивних товарів, завдяки прямим поставкам від виробників. Вся продукція обов’язково має сертифікати. Ніякого «noname» чи підробок з «китайських підвалів» з «Барабашова»;  На відміну від ринків, ми несемо гарантійну відповідальність за реалізований товар.

Вигідні умови по ціноутворенню для оптових покупців, підприємств і юридичних осіб.

За кожним клієнтом закріплюється особистий менеджер, який в будь-який час, зможе відповісти вам на будь-які питання.

Широка географія обслуговування по Луганській і Донецькій області, власна логістика.

Можливість відвантаження замовлення по дзвінку, ми також можемо самі збирати ваші заявки згідно кошторису або за відомості ресурсів.

Ми працюємо в рамках офіційного договору, в якому захищені інтереси замовника. Ви отримуєте тільки «білі» документи, які можна поставити на витрату. Ми працюємо в «МЕDOC», що позбавляє від непотрібного паперового документообігу. Ми працюємо з ПДВ і без ПДВ.

І це все далеко не повний перелік. Наші клієнти завжди отримують від нас максимально зручні умови для співпраці! Долучайтеся до кращих!

Керівник категорійного комітету групи компаній «Строитель»
Ольга Шкурко:
+380667003362
sale@stroitel.org.ua

Заповніть форму
щоб зв'язатися з нами

    Меню